RaL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RaL Forum

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sevgili Arkadaşlar Lütfen Foruma Mesaj atalım Değerimizi Arttıralım.
Sitemizi Yeniliyoruz Smile

Konu Başlığı
Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım )
Konun Puanı
Nerdeyim?RaL Forum :: Türkcell Süper Lig :: Haberler
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
мυѕтaƒa
Yönetici
Yönetici
1 2
мυѕтaƒa
3 4
Meslek : Öğrenci
Ünvan : By TaTaR
Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) Vide
http://forumral.net.tc

Cevap Yazmak İçin Tıkla Üye Ol
MesajKonu: Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) EmptyPaz Ara. 21, 2008 8:06 pm

MAÇTA İLK YARI:
Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) 413320081221065241334

DK 1: Maça Galatasaray başladı.

DK 3: Beşiktaş sağp taraftan Delgado ile korner kullandı. Ekrem'le paslaştı. İçieri orta. Nobre röveşata ile kaleyi yokladı. Üstten aut.

DK 5: Nonda ve Ayhan paslaştı. Tello'nun hareketi faul. Tehlikeli bir yer. Cezasahasının sğa çaprazından vuruşu Lincoln kullandı. Ortasına kimse dokunamadı.

DK 7: G.Saray maçın işkk dakikalarında sağ tarafı Barış'la etkili kullanıyor. Barış'ın arapası. Lincoln çalımlarla cezasahasına girdi. Toraman'ın müdahalesi ile korner.

DK 8: Gol Servet Çetin. Lincoln ortaladı. Meira'nın kafası Mehmet Topal'ın önünde kaldı. Mehmet Topal'dan Arda'ya pas. Arda sağ taraftan Lincoln'e bıraktı. Lincoln yerden ortasını yaptı. Rüştü uzandı Servet ayağını uzattı ve top ağlarda. 1-0

DK 9: Rüştü golden sonra kendisine faul yapıldığı yönünde itirazlarda bulundu ancak karar değişmedi.

DK 11: G.Saray 2. gole yaklaştı. Cezasahası ön çzigisine yakın yerden serbest vuruşu Lincoln paslaşarak kullandı. Solda Ayhan'a atılan pas. İlk goldeki gibi yerden bir orta anacak defans bu sefer uzaklaştırdı.

DK 13: Gol Delgado. Tello'dan uzun bir arapası. Delgado penaltı noktası üzerinden topun dibine vurdu ve De Sanctis'i mağlup etti. 1-1

DK 15: Arda cezasahası içinde yerde. Penaltı Galatasaray'ın.

DK 16: Gol Milan Baros. Topun başına Milan Baros geçti ve topu ayrı Rüştü'yü ayrı köşeye yolladı. 2-1

DK 18: Ali Sami Yen'de meşalaler yakıldı. Adnan Sezgin tribünlere giderek meşale yakamamaları konusunda uyardı.

DK 19: G.Sarasay Barış'la taç kullandı. Toraman topu kaptı. İleri doğru attı. Nobre pasını Tello'ya bıraktı. Tello uzaktan çok seret ve düzgün vurdu. De Sanctis son anda topu kornere yolladı. Delgado atışı kullandı. Defans uzaklaştırdı.

DK 22: Beşiktaş bu dakikalarda ataklarını sıklaştırdı. İki korner arka arkaya kullandı ancak G.Saray defansı yerinde müdahalelerle rakibine gol şansı vermiyor.

DK 24: Galatasaray Servet'le yine gole yaklaştı. Sağ taraftan gelen korner. Herkesi aştı. Servet bomboş. Kafasını vurdu. Top üstten aut.

DK 25: Maçta 2-1 Galatasaray üstünlüğü sürüyor.

DK 26: Tello soldan son çizgiye inip ortasını kesti, Mehmet Topal ceza alanında topu uzaklaştırdı ve meşin yuvarlak kornere gitti! Tello'nın soldan kullandığı kornerde Delgado'nun uzak köşeden gelişine vuruşu Hakan'a çarpıp bu kez sağ kanattan kornere gitti. Bu kez Delgado'nun ortasıyla dış tarafta buluşan Zapotocny'nin şutu yerden defansı yararak auta gitti.

DK 29: Baros'tan aldığı topla soldan ceza alanına sokulan Lincoln açısını düzeltip vurdu! Yerden seken top Rüştü'de kaldı.

DK 35: Arda taç kullandı. Ayhan'la paslaştı. Nobre topu kaptı. İleri atılan bir top. Hakan Balta karşıladı ve topu uzaklaştırdı.

DK 36: Seriç sol taraftan yerden topu cezasahasına yolladı. Meira yatarak müdahale etti ve tehlikeli bir pozisyonu önlemiş oldu.

DK 39: Toraman ve Cisse paslaştı. Onun pası Nobre'ye. Mehmet Topal'ın faulü. Serbest vuruş Beşiktaş'ın. Tello cezasahasına ortaladı. Hakan Balta'dan korner.

DK 40: Delgado sağdan ortaladı. Defans kafa ile uzaklaştırdı.

DK 43: Ekrem sağ taraftan etkil igeldi. Cisse destek verdi. Mehmet Topal araya girdi ve Topu Ayhan'a kazandırdı. Ayhan Nonda'ya bıraktı. Nonda'dan Lincoln'e bir arapas. Lincoln Rüştü ile karşı karşıya. Vuruşunda top yandan auta.

Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) 785420080914104835995DK 44: Maçta ilk sarı kart Barış'a sert giren Dalgado'ya.

Cüneyt Çakır ilk yarıdaki son düdüğünü çaldı.
Kullanıcının İmzası
کнıMαЯıcK*
Yönetici
Yönetici
1 2
کнıMαЯıcK*
3 4
Meslek : __'öqRheNnchii'!xD____
Ünvan : wqsS'h|| . .

MesajKonu: Geri: Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) EmptySalı Ara. 30, 2008 9:59 pm

sonucuda yazaLımda Very Happy
Kullanıcının İmzası
کнıMαЯıcK*
Yönetici
Yönetici
1 2
کнıMαЯıcK*
3 4
Meslek : __'öqRheNnchii'!xD____
Ünvan : wqsS'h|| . .

MesajKonu: Geri: Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) Beşiktaş JK - Galatasaray SK Maçı ( Canlı Anlatım ) EmptySalı Ara. 30, 2008 9:59 pm

GaLatasaray-bjk : 4-2
Kullanıcının İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası